Stylizacja ślubna: śłub w plenerze !

Wesele w plenerze rządzi się trochę odmiennymi zasadami w porównaniu do gali bardziej oficjalnej . Mniej dystyngowany styl przenosi się także na formę stroju, dzięki czemu ma się okazje pozwolić sobie na nieco wygodniejszą stylizację.
Podstawą zestawu jest wspaniała sukienka z kwiatowym szkicem. Ma stonowany, półokrągły dekolt i rękawy ¾. Jej optymalna długość sprawi, że nogi zostaną efektownie wyeksponowane, i przez wysokie, ecry sandały na koturnie będą wizualnie dłuższe. Obuwie zagwarantuje komfort w trakcie przechadzania się po zieleni albo nierównych powierzchniach.
W przypadku zimna albo gdy będzie wieczór, stylizacja ślubna na wesele w plenerze może zostać dopełniona przez niedługą , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model świetnie łączy się z sukienką. Do ręki polecamy małą kopertówkę pasującą odcieniem do odcieni butków. Posiada ładny, tęczowy wisiorek przy zatrzasku, który wybornie współgra z kwiatowym nadrukiem na sukience. Zestaw na galę ślubną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych dodatków. Do kompletu sugerujemy fantazyjną bransoletkę pozłacaną, i do tego kolczyki zdobione topazami. Całość wyjątkowo ze sobą łączy się, stanowiąc doskonałe zestawienie.
tekst pobrany ze strony modne buty