Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na uciskaniu określonych miejsc na stopach. U panów należy wzbudzać receptory zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Zabieg można zacząć od lekkich muśnięć i stopniowo zwiększać siłę ucisku. Każdą stopę trzeba badać przez nie więcej niż 5 minut.
Kobiety mocniej reagują na pobudzanie miejsc umiejscowionych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masaż tych miejsc jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie gry wstępnej. Kobiety mogą się odwdzięczyć masowaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego partnera. Rozbudzą przez to penisa. Dzięki szybkim masażom pożycie łóżkowe tania viagraokaże się być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może dodatnio wpłynąć na problemy z erekcją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych receptorów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, jakie punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio