Cialis zamienniki

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta ma prawa co do nazwy specyfiku – z racji monopolu na produkt dyktuje również jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Niemała cena blokuje dostęp do preparatu osobom gorzej sytuowanym, dlatego właśnie na rynku obecne są inne specyfiki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one preparatami generycznymi. Każde popularne forum erotyczne zawiera setki zapytań o inne, tańsze substytuty Viagry. Dzięki specyfikom generycznym możliwe jest zmniejszenie kosztów leczenia, co umożliwia także chorym o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw obecnej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co flagowy specyfik firmy Pfizer, toteż ich działanie jest podobne z oryginalną Viagrą. Do uznanych zamienników takiego leku należą Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Odpowiednikiem Viagry z możliwością stosowania u pań jest Lovegra.
Wybrane specyfiki będące zamiennikami różnią się od siebie formą pigułek, ich kolorem oraz smakiem. Mechanizm działania pozostaje jednak ten sam. Mogące pojawiać się działania niepożądane są takie same we wszystkich specyfikach, efektywność kuracji zaburzeń potencji z użyciem zamienników Viagry jest praktycznie jednakowa, co dowodzą testy kliniczne.
Oprócz specyfików generycznych Viagrę można zastąpić lekami mającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i wywołuje podobne efekty, ale w porównaniu z nim efekty osiągane są w czasie o połowie krótszym, a czas ich trwania jest przedłużony. Popularnym preparatem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie apcialis