Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Spaceruj oraz podskakuj w zamian jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, musisz regularnie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, iż faceci, którzy przechodzą codziennie trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej problemów z erekcją w porównaniu cialis cena do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby wywołać wyraźną różnicę szybko i w wygodny sposób. Kolokwialnie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz uwalnianiu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lesera.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój członek jest z reguły zmęczony. Musi odpocząć. Dlatego szalenie ważne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas odpowiedniego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, że twój penis jest erekcja zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla mocnej i zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest bardzo ważny.