Łatwe? To do dzieła, a raczej do łóżka!

Apetyt na seks zależy głównie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), doceniani przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest tożsama z naszymi upodobaniami, najprawdopodobniej nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą przyjemność. Jednak popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest też od możliwości organizmu. tadalis
Toteż poza zadbaniem o odpowiednią oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, żeby sprostało zadaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa odżywianie i wyrzeczenie się używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezwykle negatywnie na możliwości wzwodu, nie istnieje też coś takiego jak bezpieczna liczba wypalanych papierosów – każda ilość szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Oprócz wypisanych w artykule sposobów, każdy z nas jest w stanie podać kilka własnych, które sprawiają, że apetyt seksualny rośnie. Czy jest to nasz ulubiony rodzaj wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: kosztowanie pysznego i wymyślnego dania; miło i sielankowo lub żywiołowo oraz ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Nieważne jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z drugą osobą, kluczowe jest żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra tanio