Przyczyny złej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z erekcją są intymnym problemem. Siłą rzeczy potencja dla niektórych jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż mężczyźni nie tylko nie chcą (nie umieją) wspominać o tym zaburzeniu, ale wręcz sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia erekcji to ogromny test dla każdego mężczyzny. Mimo to panowie muszą zrozumieć, że są to schorzenia wyleczalne. Należy jedynie zwalczyć nieśmiałość i zgłosić się do lekarza. Polepszenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Kłopoty z erekcją, zaburzenia ejakulacji to bardzo częste schorzenia. Spotykają około 10 procent męskiej części społeczeństwa. Problem narasta, ponieważ powiększają się przyczyny powodujące zaburzenia wzwodu. Notuje się częstsze zachorowania na
erekcja cukrzycę, choroby układu krążenia oraz stany depresyjne. Zaburzenia wzwodu mogą dotyczyć mężczyzn w każdym wieku. Różnorodne są powody zaburzeń.

U młodych kochanków, czyli przed trzydziestką schorzenia najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U mężczyzn w sile wieku problemy mogą brać się z niektórych chorób. Zaburzona erekcja lub jej niewystępowanie mogą być spowodowane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie levitra tanio