Z czego wynikają kłopoty z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot ze wzwodem występuje raz na 5 stosunków, więc można określić, że może się to przydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Dowiedziono, że przyczyny zaburzeń erekcji są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku facetów w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód pojawia się w momencie wzbudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Prącie napełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem z erekcją występuje, kiedy wzwód nie pojawia się w ogóle albo nie utrzymuje się na tyle długo, żeby można było odbyć zwykły stosunek. Mówi się o poważnym kłopocie ze wzwodem, kiedy zaburzenie występuje minimum w 3/4 przypadków i utrzymuje się to przez długi okres. Jednorazowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Poniżej prezentujemy najważniejsze powody problemów z potencją.
1.Stres i przemęczenie. W sytuacji, gdy spędzamy znaczącą część dnia podczas pracy i żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły ani ochoty na zbliżenia. Należy wówczas zatroszczyć się o unikanie sytuacji stresowych, odprężenie cialis w zelu oraz właściwe podejście do obowiązków w pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z większym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do członka i brak lub niepełny wzwód.
3.Nikotyna. Z badań wykonanych przez ekspertów dokładnie wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 75% pacjentów doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie potencja