Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć smutki, niezadowolenia oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi drinkom z najaktywniejszych i bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło oraz niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście i zatrzymuje dobrą energię.

Świeca wytwarzana jest ręcznie z lekkiego wosku, posiada knot nasączony olejkami i olejkami z niezwykle mocnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału konieczna istnieje również odpowiednia formuła, która była wykorzystywana już w starożytności; to niepowtarzalne zaklęcie ochronne, które stanowi strzec przed niekorzystną aurą z zewnątrz, niebezpieczeństwami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma działanie wielowymiarowe. Nie wyłącznie strzeże przed nieszczęściem oraz oczyszcza, ale również unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ogromną wartość w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha oraz odprężenia umysłu, co we obecnym świecie jest nadzwyczaj ważne. I sam proces odprawiania ceremoniału wymaga tylko kilku przygotowań: odpowiedniego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie trzeba tylko skupić się na planie, jaki pragniemy uzyskać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent

Kankusta-Duo

KneeActive Plus