Styl wczoraj oraz dziś

Bardzo wiele kobiet ma poważne kompleksy na punkcie swojej tuszy – nierzadko nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma większego sensu kłamać – nie tak znowu rzadko jest tak, że faktycznie panie mają o kilka kilogramów za wiele. Na szczęście istnieją naprawdę interesujące rozwiązania, które to spowodują, iż można wyglądać o wiele szczuplej. Ba, w wielu przypadkach szczupłe kobiety przez kiepsko dostosowane ubrania wyglądają na o wiele cięższe niż naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-159.html

Bez dwóch zdań ubrania powinny być jednokolorowe – oczywiście nikt nie twierdzi, że odpadają różnego rodzaju odcienie takiego samego koloru, nie można przesadzać, w tym aspekcie panuje akurat wolność wyboru. Oprócz tego niech barwa naszego wdzianka podkreśla to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To beznadziejne połączenie, które nie dość, iż wygląda mało korzystnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeżeli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra oraz bardzo rozbudowana klatka piersiowa, należałoby nałożyć na siebie szeroką spódnicę, do tego top z dekoltem – w tzw. literę V. Nierzadko panie chcą ukryć brzuszek, nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W tym celu należy nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnimi czasy panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakże jeżeli któraś z pań pragnie je ukryć, powinna założyć spodnie poniżej talii, naturalnie mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. I na dodatek szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów lżej.