TriApidix300 – Chcesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów? Przetestuj ten nowoczesny specyfik juz teraz!

Suplement TriApidix300 poświęcony jest dla pań odchudzających się, które chcą pozbyć się zbytecznych kilogramów oraz monitorować wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz tworzy, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 umożliwia i w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z zielonej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zaopatrzone w utworze to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno odbywać się tak, jak poradził lekarz bądź zgodnie z poradami widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do spożycia w czasie dnia co dwie tabletki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy nauczyć się z treścią ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na swobodny składnik artykułu. Preparatu TriApidix300 nie należy zwracać w czasie chce i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy gromadzić w miejscu niedostępnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy zobaczyć datę sile na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do jedzenia w procesie dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być przydatne jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix300

UltraSlim