Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze bezpośrednio z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo pochodzące z licznych elementów wzmacniających, jakie dostają się w tymże serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji widać oraz odczuć różnicę. To wspaniała formuła, która gromadzi się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w prawidłowych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i powiązanych spośród nimi pomocy. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży wprowadza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód że warto zastosować z atutów tego zabiegu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil

Pro Engine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese Senso Duo-Shampoo