Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który zlikwiduje ten kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą pewno żyć nieodpowiednia dieta i słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który ułatwia ich stan oraz formę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie przydają się i dla osób, jak i dla gości, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, działając na inny element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w ostatnim zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dokładnie owe składniki przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu lęku także zawierają poważne uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, a co za tym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso Duo Oil 2